Nasle
Sveiki atvykę pas mus

Svečių namai „Vila Vika“ siūlo Jums praleisti išskirtines atostogų akimirkas puikiai įrengtuose apartamentuose. Pagal Jūsų pageidavimus siūlome vienviečius, dviviečius jaukiai įrengtus kambarius bei kotedžus su dviem miegamaisiais.

Nuotraukų galerija
Kontaktai

Svečių namai Vila Vika 
Ronžės g. 8, LT-00132, PALANGA
Mob. tel. +370 699 45800
Mob. tel. +370 685 58818

el.paštas:

info@vilavika.lt


www.vilavika.lt

Svečių namai Vila Vika

Ar Jūs ieškote ramaus poilsio, kur galėtumėte atgauti jėgas, atgaivinti kūną bei sielą? O gal Jus labiau domintų Palangos siūlomos naktinio gyvenimo pramogos? Koks bebūtų atsakymas, mes žinome, kur tai galite rasti!

Svečių namai „Vila Vika“ siūlo Jums praleisti išskirtines atostogų akimirkas puikiai įrengtuose apartamentuose. Pagal Jūsų pageidavimus siūlome vienviečius, dviviečius jaukiai įrengtus kambarius bei kotedžus su dviem miegamaisiais. Jūsų patogumui, svečių namuose įrengta kavinė, kurioje galėsite pasimėgauti rytinės kavos puodeliu ar sočiai bei skaniai papietauti. Jūsų pageidavimu kambarius rezervuoti galite ir su pusryčiais.

Savo automobilį ramiai galėsite palikti Svečių namų saugomoje teritorijoje per visas savo atostogas (nemokamai). „Vila Vika“ šeimininkai parekomenduos geriausias paplūdimio vietas, vandens pramogas. Taip pat parekomenduos kokią vakaro programą pasirinkti. Linkime Jums gero poilsio ir laukiame Jūsų atvykstant.